Archiv

MC-400

Nie je jednoduché vybrať si ten správny hardvér v dnešnom veľmi konkurenčnom prostredí PC komponentov. Je ťažké vybrať si ten správny napájací zdroj, ktorý je jedným z kľúčových prvkov, ktoré zaručujú bezpečné používanie. Trh ponúka mnoho lacných modelov napájacích zdrojov a veľmi často sú nielen nebezpečné pre hardvér, ale aj pre používateľov.

Bez ohľadu na to, čo potrebujete - nový tichý počítač, moderný hardvér alebo pokročilý hráčsky hardvér, zaslúžite si najvyššiu kvalitu za prijateľnú cenu. Sme si istí, že výrobok bude spĺňať vaše potreby a zabezpečí bezpečnú a stabilnú prácu. Nevzdávajte sa kvality a efektivity - vyberte si napájací zdroj z novej produktovej rady MC.
Vďaka unikátnemu dizajnu, kombinácii skutočnej sily 400W a vysokého výkonu, umožňuje napájací zdroj MODECOM MC-400-85 vytvoriť funkčný, energeticky úsporný, účinný a stabilný počítač, odlíšiteľný od konkurencie. MODECOM MC-400-85 je vysoko efektívny napájací zdroj najvyššej kvality. Je to produkt pre tých, ktorí hľadajú vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Je to jeden z tých výrobkov, ktorých kúpu neoľutujete!

Ochranné systémy:
OVP
SCP
OPP
SIP
UVP

HLAVNÉ VLASTNOSTI:

400 Wattov nepretržitého výkonu poskytuje dostatočnú rezervu.

Vysoká účinnosť -viac ako 85% pri 50% zaťažení, viac ako 82% pri 20% zaťažení a 100% zaťažení. To znamená menšiu spotrebu energie a účinné chladenie, čo sa prejavuje tichou prevádzkou. Vysoká účinnosť prináša nižšiu spotrebu energie, čo následne znižuje náklady.
PF - 0,99, na rozdiel od štandardného napájacieho zdroja s pasívnym PFC, faktor je na úrovni 0,7. Preto môžete ušetriť až 42% energie v porovnaní so štandardným napájacím zdrojom.

Vysoká miera konverzie - až od 21% vyššia, než u napájacích zdrojov s pasívnym PFC, alebo iných napájacích zdrojov s aktívnym PFC. Každý napájací zdroj je kombináciou malých elektrických súčiastok používaných na premenu energie. Tieto komponenty spotrebúvajú energiu, a preto sa vstupná energia nerovná množstvu výstupnému výkonu. Problém je priamo spojený s konverzným faktorom.

+5VSB systém - navrhnuté s použitím obvodu IC (mikročip), namiesto tradičného MOS okruhu. To má za následok zvýšenie elektrického prúdu z 2A na 3A alebo viac, čo tiež poskytuje stabilitu a tiež rýchle nabíjanie cez USB 3.0 sloty, alebo iné zariadenie s 900 mA prúdom v pohotovostnom režime.

PCB server -Typ - použitý typ servera PCB je väčší o 11%, než u štandardných napájacích zdrojov. Obsahuje dvakrát viac medi - 2 unce (56,7 g) a poskytuje lepší odvod tepla. V dôsledku toho, sú tepelné straty znížené a vodivosť je lepšia, viac energie je ušetrenej, v porovnaní s ostatnými napájacími zdrojmi s pasívnym PFC a ďalšími napájacími zdrojmi s aktívnym PFC.

Veľký kondenzátor -s veľkou silou, pre viac energie a stabilnejšiu prácu počítača.
- aktívne PFC
- výstup na káble
- filtračný kondenzátor
- polovodičový kondenzátor
- tri skupiny nezávislých slotov: +12V, +5V, +3.3V, znižujú vzájomnú interferenciu, ktorá dáva viac stabilné výstupné napätie
- dva magnetické zosilňovače
- dva filtre EMI
- veľký chladič
- zabezpečuje lepší odvod tepla
- tichý 120 mm ventilátor
- dlhší výstupný kábel umožňujúci upevnenie napájacieho zdroja v spodnej časti skrine

Specifikace

Typ napájacieho zdrojapre montáž do vnútra PC skrine
Príkon400 Wattov
FormátATX
Štandard napájacieho zdroja (ATX)2,31
PFCAktívne (APFC)
Výkon pri 50% zaťažení85%
Priemerný čas medzi poruchami100 000 h
Kabelដtandardná
Počet koncoviek 4-pin (HDD/ODD)2 kusy
Počet koncoviek 4-pin (FDD)1 kus
Počet koncoviek Serial ATA4 kusy
Počet koncoviek 6-pin (PCI-E)2 kusy
Počet koncoviek 6+2-pin (PCI-E)1 kus
Typ napájacej koncovky +12V4+4 pin; EPS12V
Počet koncoviek +12V 4+4-pin (EPS12V)1 kus
ATX konektor20-pin + 4-pin
Konštrukcia napácieho zdrojaČierna 0.8 T
Ventilátor120 mm/1600RPM
Váha1,75 kg