Archiv Doporučené Pro hráče

MODECOM VOLCANO LANPARTY

MODECOM VOLCANO LANPARTY je moderná klávesnica pre profesionálnych hráčov hľadajúcich spoľahlivé vybavenie pre dlhé sedenia vo virtuálnom svete. Kompaktná konštrukcia MODECOM VOLCANO LANPARTY je doplnená pokročilými funkciami potrebnými pre hry, ktoré si vyžadujú taktické schopnosti.

Mechanická klávesnica je perfektným riešením pre profesionálnych hráčov. V mechanických klávesniciach je každý kláves vybavený oddeleným mechanizmom zlepšujúcim čas odozvy, presnosť, precíznosť a pohodlnosť pri jej používaní. MODECOM VOLCANO LANPARTY je vybavená modrými spínačmi, ktoré poskytujú výnimočnú presnosť, pohodlie pri používaní a prenikavý zvuk pri klikaní.

Vysoko kvalitné klávesy pre MODECOM VOLCANO LANPARTY boli vyrobené metódou double-injection. Kláves vyrábaný týmto spôsobom sa skladá z dvoch častí: vonkajšia s okienkom a vnútorná s potlačou. Z tohto dôvodu ostanú písmena na klávesoch navždy, aj napriek tomu, že sa klávesnica využíva intenzívne.
Väčšina klávesníc vie zaregistrovať iba zopár príkazov naraz. Takéto obmedzenie bráni ovládaniu niektorých príkazov v hre, ktoré si vyžadujú stlačenie viacerých kláves. V dôsledku toho je zábava a plynulosť vašich rozhodnutí obmedzená. Klávesnica MODECOM VOLCANO LANPARTY je vybavená funkciou plného anti-ghostingu. To znamená, že môžete naraz stláčať viacero kláves a všetky budú zaznamenané. Klávesnica MODECOM VOLCANO LANPARTY je profesionálnym hráčskym nástrojom. Klávesnica MODECOM VOLCANO LANPARTY je tiež vybavená plne nastaviteľným červeným LED podsvietením. Užívateľ si môže vybrať podsvietenie z viacerých šablón alebo si vytvoriť svoje vlastné, a nastaviť ich pre konkrétnu hru alebo podľa vlastných preferencií.

Vrchný kryt klávesnice MODECOM VOLCANO LANPARTY je pokrytý vysoko kvalitným hliníkom, spevňujúcim jej konštrukciu a pridáva produktu na atraktivite.

HLAVNÉ VLASTNOSTI

- mechanická klávesnica
- modré „Outemu“ spínače
- 87 kláves
- klávesy vyrábané metódou double-injection
- funkcia úplného anti-ghostingu
- 180cm dlhý pletený kábel
- pozlátený konektor
- multimediálne klávesy
- klávesový zámok Windows
- plne nastaviteľné LED podsvietenie
- protišmykové gumené nožičky
- hliníková konštrukcia

Specifikace

ModelMODECOM VOLCANO LANPARTY
Typ klávesniceMechanická
Počet kláves87
LayoutUS
SpínačeOutemu modré
Multimediálne klávesové skratky12
Klávesový zámok WindowsÁno
Anti-ghostingÁno, úplný
PodsvietenieLED, červené, nastaviteľné
Dĺžka kábla180 cm
Rozmery358 × 138 × 38 mm
Váha710 g
Odporúčané preHráčov
TypDrôtová
This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.