Doporučené Pro hráče

VOLCANO GHOST

Vysoko kvalitný priestorový zvuk v kombinácii s komfortným použitím, dokonalá rovnováha a moderný dizajn. To je len niekoľko funkcií slúchadiel MODECOM VOLCANO GHOST z hráčskej produktovej rady MODECOM VOLCANO. Vďaka zvukovému systému 7.1, budete doslova cítiť zvuk, ktorý vás obklopuje zo všetkých strán. Pred tým, ako si nasadíte slúchadlá VOLCANO GHOST sa ubezpečte, že ste pripravený na tento zážitok. Zažijete neuveriteľne realistické dobrodružstvo, počas ktorého budete môcť počuť každý, aj ten najmenší, šepot. Vďaka VOLCANO GHOST budete vždy pred Vaším nepriateľom.

7.1 PRIESTOROVÝ ZVUK

Vďaka slúchadlám VOLCANO GHOST, zakaždým, čo vstúpite do sveta hier, získate pocit niečoho realistického a neuveriteľného. Softvér určený pre slúchadlá, nahradí ich stereo zvuk virtuálnym priestorovým zvukovým systémom 7.1. Vďaka tomu, budete mať pocit, že ste obklopení zvukom. Každé miesto, ktoré navštívite, Vás ohromí neuveriteľnou hĺbkou zvukov.

PERFEKTNÉ ZVUKOVÉ PARAMETRE

MODECOM VOLCANO GHOST charakterizujú perfektné technické parametre. To zahŕňa napr.: Široký frekvenčný dosah (20 – 20.000), impedancia (16?), citlivosť (99dB±3dB). Slúchadlá vám poskytnú čistý zvuk a masívne a dych berúce basy.

LED podsvietenie

Slúchadlá VOLCANO GHOST sú podsvietené červeným LED svetlom a tým vyzerajú neuveriteľne dravo. Podsvietenie môžete regulovať pomocou tlačidla umiestneného na kábli. K dispozícii sú tri režimy podsvietenia.
K dispozícii:
Konštantné podsvietenie
Blikajúce podsvietenie
Bez podsvietenia

Specifikace

Frekvenčný rozsah20Hz~20KHz
Impedancia-
Maximálny vstupný výkon
Citlivosť99dB±3dB
Dĺžka kábla2.2 m
TypSlúchadlá
Odporúčané preHráčov
Konektor
SlotUSB 2.0
Mikrofón4 mm otočný s protihlukovou membránou

Ovladače / Software

This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.