ŠTÝLOVÁ TAŠKA NA NOTEBOOK- BARROW

MAJTE ISTOTU POČAS STRETNUTIA S VAŠÍM ZÁKAZNÍKOM! Už sa vám niekedy stalo, že ste si zabudli vziať niečo dôležité na obchodného stretnutie? Určite áno. Každému sa to občas stane. My vám poradíme, ako sa zúčastniť týchto stretnutí plne pripravený. S cieľom poskytnúť maximálnu podporu sme navrhli tašku na notebook - BARROW. Tento vysoko funkčný výrobok vám vďaka svojim početným priehradkám a vreckám pre príslušenstvo, umožní zobrať všetko príslušenstvo, ktoré potrebujete.

Synonumum elegancie a štýlu

Základom každého obchodného rokovania je dokonalé oblečenie a dobre zvolené doplnky. Okrem vysokej funkčnosti má BARROW aj moderný obchodný dizajn. Nemusíte sa báť o bezpečnosť vášho notebooku! MODECOM BARROW bola vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Je to ideálne riešenie pre ochranu vášho notebooku. Taška je určená pre 15"-16" notebooky. Bola vyrobená pre zabezpečenie maximálnej bezpečnosti vášho notebooku.

Vaša mobilná kancelária!

Sme si vedomí toho, že notebook a dokumenty sú nedostatočné pre obchodné rokovania. Preto sme navrhli tašku s maximálnou funkčnosťou. Vďaka početným priehradkám a vreckám, sa BARROW stane vašou vlastnou mobilnou kanceláriou.

Specifikace

MateriálNylon
Veľkosť notebooku15"-16"
Vnútorné rozmery41,5 x 37,5 x 6 cm
Vonkajšie rozmery42,5 x 38 x 7 cm
Farbyčierna

Dodatečné informace

UsporiadaniePredné vrecko pre telefón, notebook, vizitky, písacie potreby
Ďalšie vrecko vo vnútribr />Bočné sieťové vrecká
Pohodlný, nastaviteľný ramenný popruh
Unikátny smart dizajn, odolná a bezpečná, s praktickým predným vreckom

Fotky