MC-823 RANGER

Naše nové, špičkové a drôtové slúchadlá sú navrhnuté pre najnáročnejších hráčov. Výrobok je navrhnutý podľa vzoru slúchadiel leteckých pilotov. Je to vec, ktorú musí mať každý nadšenec počítačových hier. Vďaka vysoko kvalitným materiálom poskytujú MC-823 RANGER užívateľovi mimoriadnu zábavu bez pocitu únavy.


VYSOKOVALITNÝ STEREO ZVUK

Slúchadlá MODECOM MC-823 RANGER majú vysoko kvalitné membrány, ktoré dodávajú skutočný stereo zvuk. Navyše, ich mohutná a pevná konštrukcia vytvára perfektnú bariéru proti zvukom z okolia. Tieto kľúčové vlastnosti zvyšujú kvalitu vašej hry a pomáhajú vám identifikovať miesto, odkiaľ prichádza nepriateľ alebo aký typ zbrane používa. MODECOM MC-823 RANGER tiež zlepšujú komunikáciu v počítačových hrách. Citlivý mikrofón umiestnený na čelenke vám umožňuje komunikovať s ďalšími užívateľmi.

POHODLNÉ POUŽITIE

Slúchadlá MODECOM MC-823 RANGER boli navrhnuté za účelom poskytnúť pohodlné a príjemné používanie. Keď sme navrhovali slúchadlá, uistili sme sa, že časti, ktoré sú v priamom kontakte s vašou pokožkou sú príjemné a pohodlné. S dôrazom na maximálny komfort, boli chrániče uší a čelenka vyrobené z príjemného materiálu, vďaka ktorému sa cítite pohodlne aj pri používaní počas dlhých hodín. Navyše, môžete slobodne bojovať so svojimi nepriateľmi bez obáv z toho, či ste pripojený, pretože kábel je dlhý 2,2 m.

NOVÝ DIZAJN A VYSOKÁ KVALITA

Jedinečný dizajn vám dodá pocit, že ste pilot lietadla alebo príslušník pechoty. Slúchadlá sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, majú pevnú konštrukciu a dva 3.5 mm mini-jack konektory.

HLAVNÉ VLASTNOSTI:
- vysoká kvalita zvuku
- regulácia hlasitosti na kábli
- mikrofón na čelenke
- pekné balenie
- pletený kábel
- 2 pozlátené 3.5 mm mini-jacky

Specifikace

Frekvenčný rozsah20 - 20000 Hz
Impedancia32?/1kHz
Maximálny vstupný výkon30 mW
Citlivosť112dB +/- 3 dB pri 1 khz
Dĺžka káblacca. 2.2 m
TypSlúchadlá
Konektor

Dodatečné informace

Iné2 x pozlátený jack

Fotky