MODECOM MC-TPK1

Bezdrôtová klávesnica MC-TPK1 je perfektným riešením do obývačky aj do mobilnej kancelárie. Napriek svojej malej veľkosti a ľahkej konštrukcii, má všetky rozhodujúce funkcie, aby ste sa počas práce cítili pohodlne. Klávesnica MC-TPK1 je vybavená celým setom kláves a zabudovaným dotykovým panelom. Písanie, posúvanie, približovanie alebo iba klikanie je veľmi jednoduché a pohodlné. Zapnutím multimediálnych funkcií získate okamžitý prístup k internetu alebo vašim videám, obrázkom a hudbe.

HLAVNÉ VLASTNOSTI

- nožnicový mechanizmus
- zabudovaný veľký dotykový panel
- minimalistický a moderný dizajn
- všestranné použitie
- vysoko kvalitná hliníková konštrukcia
- veľký dosah, vďaka bezdrôtovej rádiovej technológii

Veľký vstavaný dotykový panel

Vďaka dotykovému panelu je surfovanie na internete alebo používanie multimediálnych programov veľmi jednoduché. Za účelom poskytnúť maximálne pohodlie je dotykový panel umiestnený na veľkej 93.2 x 80.4 mm ploche. Dotykový panel môže byť použitý dvomi spôsobmi: ako počítačová myš alebo ako dotyková obrazovka, ako je to u prenosných zariadení.

KLÁVESY S NOŽNICOVÝM MECHANIZMOM

Klávesnica MODECOM MC-TPK1 je vybavená celou sadou kláves, ktoré sú založené na nožnicovom mechanizme. Tento typ mechanizmu je odporúčaný pre tých, ktorí si zakladajú na estetike a pohodlí pri používaní. Použitím nožnicového mechanizmu sme mohli zmenšiť veľkosť kláves, a tým pádom celej klávesnice.
Tento typ riešenia je bežne používaný v laptopoch a v nízkoprofilových klávesniciach. Je charakterizovaný vysokou životnosťou v porovnaní s klasickými membránovými klávesnicami. Tento mechanizmus tiež poskytuje viac zábavy pri písaní.

Funkčné klávesy a numerická klávesnica

Klávesnica MODECOM MC-TPK1 je tvorená 80 klávesmi, ktoré zahŕňajú 12 funkčných kláves (od F1 do F12), ktoré môžu byť použité na špecifické úlohy.

Široký rozsah použitia

MODECOM MC-TPK1 nie je klasická klávesnica. Môžete s ňou využiť rôzne funkcie a aplikácie. Klávesnica je kompatibilná s veľkým počtom zariadenéí, ako napr. PC, notebookmi, tabletmi, mini počítačovými stickmi, mini PC, Nuc PC alebo SmartTV.

Produkt sa ľahko používa aj prepravuje

Klávesnica MODECOM MC-TPK1 je typ zariadenia "plug and play". Po pripojení Nano prijímača do slotu pre USB, počkáte pár sekúnd a produkt je pripravený na prácu. Vedľa batérie je priestor určený na vloženie prijímača, takže ho môžete pohodlne prenášať spolu s klávesnicou.

Veľký dosah vďaka bezdrôtovej rádiovej technológii

Klávesnica MODECOM MC-TPK1 funguje na základe bezdrôtovej rádiovej technológii, pracujúcej na frekvencii 2.4 GHz. Rádiová technológia poskytuje spoľahlivé spojenie a dlhý dosah, až do 7 metrov. Z tohto dôvodu sa môžete pohybovať so svojou prácou bez obmedzení.

Specifikace

ModelMC-TPK1
Rozmery329,6 x 110,0 x 17,9 (D*Š*V)
Rozmery dotykového panela93,2 x 80,4 mm
Počet kláves80 US kláves
Klávesový mechanizmusNožnicový typ mechanizmu (rovnaký ako v laptopoch)
Frekvenčný rozsah2402 - 2483 MHz
Rozhranie rádiového nano prijímačaUSB
Typ napájaniadve AAA DC 1.5V batérie
Dosah nano prijímačaaž do 7m
Prevádzková teplota-20 ? ~ 65 ?
Váha294g
TypBezdrôtová

Dodatečné informace

Systémové požiadavkyWindows XP, VISTA, WIN 10, Android 4.0 a iné kompatibilné systémy
This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.