MC-5008

K-MC-5008-100-U-L
K-MC-5008-100-U-L-RU
K-MC-5008-100-U-L-HU
Srovnávat Porovnejte

MODECOM MC-5008

MODECOM MC-5008 je univerzálna káblová klávesnica, vhodná do kancelárie aj domácnosti. Konštrukcia kláves garantuje životnosť až 5 miliónov kliknutí, čím zaručuje stabilnú prevádzku a kvalitu, ktorá spĺňa rastúce očakávania používateľov. Už dlhé roky MODECOM efektívne využíva svoje skúsenosti s výrobou klávesníc a preto sme vytvorili model MC-5008, ktorý kombinuje najlepšie vlastnosti produktov kancelárskej triedy, ako aj vlastnosti pokročilých hráčskych zariadení. Klávesnica MC-5008 je ideálna pre používateľov, ktorí trávia čas prácou pred počítačom, ale aj pre tých, ktorí si užívajú multimediálnu zábavu. Dizajn klávesnice MODECOM zabezpečuje maximálny komfort pri písaní, ako aj pri hraní počítačových hier. Univerzálny vzhľad, ale zároveň aj jedinečnosť, sú doplnené nádherné bielym podsvietením kláves. Vyhradené multimediálne klávesy optimalizujú pohodu pri práci s počítačom. Klávesnica MODECOM MC-5008 je nekompromisné riešenie pre tých, ktorí potrebujú bežnú klávesnicu pre prácu ale i hranie hier. Je to premyslené a starostlivo navrhnuté zariadenie, ktoré využíva najlepšie vlastnosti viacerých typov klávesníc a spája ich. Spolu s vysokou kvalitou, ergonómiou a praktickosťou je odpoveďou na vysoké očakávania používateľov.

Kľúčové vlastnosti

- Predpokladaná životnosť kláves až do 5 miliónov kliknutí
- Vyhradené multimediálne klávesy
- Podsvietené klávesy
- Dĺžka kábla 1,8 m
- Univerzálny dizajn klávesnice: ideálna do kancelárie, ale aj skvelá pre hráčov

Pohodlná

Klávesnica MC-5008 bola navrhnutá tak, aby zabezpečila pohodlnú prácu na počítači počas dlhých hodín. Univerzálnosť tohto zariadenia zaručuje efektívnu prácu a potešenie z hier. Kábel s dĺžkou 1,8 m je optimálny pre pohodlnú prácu pri stole.

Vysoká kvalita

Klávesnica je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, čím zaručuje dlhú životnosť zariadenia. Technologické riešenia zaisťujú maximálny komfort pri používaní.

Biele podsvietenie

Klávesnica MC-5008 má nádherné biele podsvietenie, takže pri práci na počítači v tmavej miestnosti zaručuje vysokú úroveň komfortu.

Veliteľské centrum

Klávesnica MC-5008 je plne vybavená 103 klávesmi a 14 špecializovanými multimediálnymi klávesmi. Tento dizajn umožňuje využívanie všetkých potrebných funkcií na jednom zariadení, čím uľahčuje prácu aj hranie na počítači.

Specifikace

Počet kláves103
Rozmery439*165.5*27.5 mm
Multimediálne klávesy14
Podsvietené klávesyáno
Dĺžka kábla1,8 m
NapájanieUSB
Spotreba energieDC5V --- 50mA
Váha580 ± 20g