MADRYT

Táto moderná taška je určená pre 15,6" notebooky a je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. MODECOM MADRYT bola navrhnutá špeciálne pre najnáročnejších užívateľov. Použitím najkvalitnejších materiálov, sa nám podarilo navrhnúť výrobok, vyznačujúci sa dokonalými bezpečnostnými prvkami. Pevná konštrukcia umožňuje jednoduchú prepravu vášho notebooku.

MNOŽSTVO UŽÍVATEĽSKY PRÍVETIVÝCH RIEŠENÍ

Pre zaistenie maximálneho pohodlia pri používaní, je taška MODECOM MADRYT vybavená dvoma hlavnými priehradkami so zipsom. Do prvej hlavnej priehradky si môžete dať váš notebook. Vďaka špeciálnym popruhom môžete stabilizovať váš notebook a zabrániť jeho náhodnému posunu.
Navyše, druhá hlavná komora Vám umožní vziať so sebou na obchodné rokovania všetko potrebné príslušenstvo a dokumenty.
V prednej časti je MODECOM MADRYT vybavená malým vreckom, ktoré obsahuje špeciálne priehradky na mobilný telefón, perá, vizitky alebo akékoľvek iné užitočné príslušenstvo. Priamo pod touto komorou sa nachádza ďalšie vrecko na dokumenty.

POHODLNÁ NA PRENÁŠANIE

Taška MODECOM MADRYT je tiež vybavená príslušenstvom, ktoré vám umožní prepravovať váš notebook troma pohodlnými spôsobmi. Môžete ju držať za pevnú rúčku, vyrobenú z vysoko kvalitného materiálu, čím si udržíte profesionálny vzhľad počas obchodných rokovaní. Odnímateľný ramenný popruh umožňuje nosiť tašku na ramene počas menej formálnych situácií. Okrem toho, na zadnej strane tašky je umiestnený špeciálny popruh, ktorý je možné pripojiť k rukoväti cestovnej batožiny.

VYSOKÁ KVALITA

MODECOM MADRYT je dôkazom, že sme, pri jej navrhovaní, odviedli dobrú prácu. Vďaka najkvalitnejším materiálom taška poskytuje bezpečnosť vášmu 15,6 "-16" notebooku.
Z dôvodu maximálneho zabezpečenia vášho notebooku je taška vybavená hlavným priestorom pre notebook, vyrobeného použitím materiálov absorbujúcich nárazy. Jeho funkciou je oddeliť notebook od ostatných vecí vo vnútri tašky a absorbovať nárazy v prípade nehody. Toto riešenie chráni zariadenie pred poškriabaním alebo iným mechanickým poškodením. Spevnená konštrukcia zabraňuje zdeformovaniu a udržuje ju v dobrom stave.

Specifikace

Materiál1680D nylon
Veľkosť notebooku15.6”
Vnútorné rozmery43 x 35 x 8 cm
Vonkajšie rozmery44 x 37 x 9 cm
Farbyčierna

Dodatečné informace

UsporiadanieDve hlavné priehradky
Štyri vrecká
Oddelená priehradka pre notebook
Ďalšie vrecká pre dokumenty a príslušenstvo
Ďalšie vrecko pre telefón, perá a príslušenstvo

Fotky