COMFORT

Srovnávat Porovnejte Kde koupit

Product available in sizes: 7”- 8”, 9,7” and 10,1”

COMFORT

Multimediálny tablet si získal obľubu u zákazníkov po celom svete. Táto dynamicky sa rozvíjajúca skupina výrobkov si získala popularitu medzi všetkými zákazníkmi, vrátane obchodníkov.
Tieto zariadenia boli vyrobené pre užívateľov na dlhú dobu. Preto by ste mali uvažovať o správnom skladovaní a preprave tohto zariadenia.
Pre splnenie očakávaní svojich zákazníkov, spoločnosť MODECOM, ako významný a skúsený výrobca multimediálnych tabletov vytvorila unikátny produkt, pohodlný na skladovanie a prepravu. Púzdro na tablet MODECOM COMFORT bolo navrhnuté špeciálne pre tých používateľov, ktorí hľadajú vysokú kvalitu a exkluzívny produkt v kombinácii s atraktívnym dizajnom.

PERFEKTNÁ OCHRANA PRE VÁŠ TABLET

MODECOM COMFORT je sériou puzdier na tablety, dostupné v štyroch veľkostiach: 7", 8", 9.7" a 10.1" tablety.
Pre zabezpečenie maximálnej bezpečnosti, boli puzdra COMFORT vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu proti náhodnému poškodeniu, alebo poškriabaniu obrazovky. Okrem toho, vnútro MODECOM COMFORT je vyrobené z veľmi mäkkého materiálu, ktorý vytvára vnútornú ochranu.

ŠPORTOVÝ DIZAJN A PERFEKTNÉ USPORIADANIE

MODECOM COMFORT má tiež estetické výhody. Tento produkt má moderný a štýlový dizajn. MODECOM COMFORT je tiež veľmi funkčný výrobok. Miesto pre tablet je oddelené. Pre zabezpečenie maximálnej bezpečnosti, je hlavná priehradka vystužená, čím chráni váš tablet a tlmí otrasy. Predná strana puzdra má vrecko na zips, kde môžete umiestniť potrebné doplnky, ako napr. písacie potreby, mobilný telefón alebo peňaženku. Zadná strana puzdra je vybavená užitočnou rukoväťou.

Specifikace

Materiál
Veľkosť notebooku7”- 8”
9,7”
10,1”
Vnútorné rozmery7-8": 22,5 x 15,5 x 1,8 cm
9,7": 24,5 x 20 x 1,8 cm
10,1": 27 x 18,5 x 2,3 cm
Vonkajšie rozmery7-8": 23 x 16 x 2 cm
9,7": 25 x 20,5 x 2 cm
10,1": 27,5 x 19 x 2,5 cm
Farbyčierna