Bluetooth MC-250B

S-MC-250B-BLA
Srovnávat Porovnejte

MC-250B

MODECOM MC-250B sú bezdrôtové slúchadlá pre aktívnych ľudí. Pohodlný systém nosenia vám umožní počúvať vašu obľúbenú hudbu bez obmedzení a užívať si cvičenie. Slúchadlá MODECOM MC-250B sú veľmi pohodlné a praktické. Boli navrhnuté pre aktívnych ľudí. Veľkokapacitná batéria vám umožní počúvať vašu obľúbenú hudbu mnoho hodín.

Kľúčové vlastnosti MC-250B

- Wireless Bluetooth technology 4.1,
- High-quality sound,
- Built-in audio player,
- Non-insulating structure increasing user’s safety,
- Micro SD card slot,
- Possibility of pairing with up to three devices,
- Build-in radio,
- Comfortable wearing system.

Beh pre zdravie

Slúchadlá MC-250B sú perfektné pre behanie vonku aj vnútri. Prepojte MC-250B s vašim smartfónom a najmite si virtuálneho trénera. Nájdete viacero online aplikácii a môžete tak spravovať svoje cvičenie. Vďaka našim slúchadlám budete počuť každý trénerov príkaz. Vďaka ovládaciemu panelu, umiestnenému v pravom slúchadle, môžete zastaviť alebo zmeniť skladbu. Tiež môžete meniť hlasitosť, odpovedať na telefonát bez toho, aby ste si museli prestávať s cvičením.

Pohodlná konštrukcia

Slúchadlá boli navrhnuté tak, aby maximalizovali pohodlie pri najnáročnejšom tréningu. Pohodlný systém zabezpečí stabilitu. Nebudete sa ich chcieť vzdať.

Vstavaný audio prehrávač a čítačka TF kariet

Hudba prináša nekonečné množstvo energie. Preneste ju do svojich svalov. Zabudovaný audio prehrávač s čítačkou TF kariet vám umožní vziať si svoju obľúbenú hudbu do posilňovne. vaše cvičenie tak bude omnoho efektívnejšie. Nemusíte sa obávať, že zmeškáte svoje obľúbené rádiové vysielanie. Vďaka zabudovanému FM rádiu, môžete súčasne počúvať rádio a cvičiť. Zvuk , ktorý počujete je čistý a ostrý a zážitok je oveľa viac intenzívny, vďaka vysokokvalitným membránam. Toto všetko vám zaručí uspokojivé cvičenie. Vďaka vstavanému rádiu môžete byť aj naďalej informovaní o novinkách. Neizolačná štruktúra zvyšuje bezpečnosť používateľa Slúchadlá MC-250B boli navrhnuté tak, aby si užívatelia uvedomovali, čo sa deje okolo nich.

Specifikace

Frekvenčný rozsah20 - 20 000Hz
Impedancia32 Ohm
Maximálny vstupný výkon30 mW
Citlivosť-
Konektor-
Dĺžka kábla-
TypSlúchadlá

Dodatečné informace

BluetoothV4.1
PodporaA2DP, AVRCP, HFP, HSP
ReproduktorNeodymový
Rozmer reproduktora40 mm
MikrofónÁno
Dosah10 m
Doba nabíjaniaCca. 2 h
Výdrž batérieCca. 5 h
Režim spánkuCca. 110 h
Režim rádiaCca. 6 h
TF režimCca. 8 h