Nowość

MINI COOL AIR AM-COOL-AIR-000000-0002

Porównaj Porównaj

MINI COOL AIR

Następca już jest! MODECOM MINI COOL AIR to obudowa MINI tower, która w sprytny i efektowny sposób łączy w sobie cechy praktycznej obudowy komputerowej. Elegancji obudowie dodaje frontowy panel. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy potrzebują funkcjonalnej i dobrze zaprojektowanej obudowy. Obudowa MODECOM COOL AIR zachwyca również swoim wyglądem. Jej minimalistyczna konstrukcja wraz z podświetlonym logo producenta i srebrnymi portami audio stanowić będą doskonały element dekoracyjny każdego nowoczesnego wnętrza. MODECOM MINI COOL AIR jest obudową, która nadaje się idealnie do konstrukcji komputera domowego. Idealnie sprawdzi się również do pracy w biurze.

Kluczowe cechy

- nowoczesne minimalistyczne wzornictwo
- w standardzie zamontowany wentylator o średnicy 80 mm
- niewielkie gabaryty obudowy
- solidna, wykonana z trwałych materiałów konstrukcja
- porty umiejscowione w wygodnym miejscu
- srebrne porty audio

Konstrukcja i organizacja przestrzeni

Obudowa MINI COOL AIR oparta jest na konstrukcji typu mini tower. Oznacza to, że w jej wnętrzu można zastosować dwa typy płyt głównych: micro ATX oraz ITX. Na szczególną uwagę zasługuje doskonała organizacja przestrzeni wewnątrz obudowy. Dzięki temu, że zasilacz i napęd optyczny montowane są na dole konstrukcji, wnętrze COOL AIR zachwyca przestrzennością i funkcjonalnością pomimo niewielkich gabarytów. Wewnątrz można zamontować dwa dyski twarde 3.5”.

System wentylacji

Obudowa wyposażona jest w standardzie w jeden wentylator chłodzący o średnicy 80 mm. W razie potrzeby system wentylacji można rozbudować o dodatkowe dwa wentylatory o średnicy 120 mm.

Wygodny dostęp do portów

Wszystkie porty zostały umieszczone w wygodnym dla użytkownika miejscu, czyli na samej górze przedniego panelu. Wśród zastosowanych w obudowie wejść, na szczególną uwagę zasługuje port USB 3.0, który pozwoli błyskawicznie przegrać dane z przenośnych dysków lub szybko naładować urządzenie mobilne.

Specyfikacja

Rodzaj obudowyMini Tower
Wymiary185 x 380 x 365 mm (szer. x głęb. x wys.)
Zatoki1 x 5,25'‘ ODD zewnętrzne
2 x 3,5'' HDD wewnętrzne
Rozmiar płyty głównejATX lub mini ATX
Beznarzędziowy montaż
Miejsce montażu zasilacza
Maksymalna wysokość coolera procesora
Maksymalna długość karty graficznej
Miejsce na dodatkowe wentylatory
Kolorczarny
USB 2.0Tak
USB 3.0Tak
HD AUDIOTak
Wejście na mikrofonTak
Wejście na słuchawkiTak