Media o nas

CD-Action 16 stycznia 2017

Pierwsze wrażenie: wow, sprzęt retro! I nie nabijam się – klawiatura wygląda topornie, ale jest w tym takie retropiękno. Czuć, że taka stylistyka jest zamierzona i sprawia to bardzo dobre wrażenie.

Ogólnie – dla mnie duży plus. Dobre wrażenia wizualne uzupełniają różne możliwości podświetlenia. Jest przy czym dłubać, bo naliczyłem siedem różnych sposobów iluminacji klawiszy. Dodatkowo w ich ramach możemy regulować trójstopniowo jasność, z jaką jarzą się przyciski, a także prędkość ich pulsowania, jeżeli tylko migoczą. Mało tego! Pod klawiszami oznaczonymi cyframi od 1 do 0 da się zapisać dziesięć profili, które definiujemy w zależności od upodobań.

Zobacz szczegóły >
PC Elite

Volcano MC-GMX4 i PMK-MC-VOLCANO – test myszki i podkładki od MODECOM

Firma MODECOM na jesieni zaprezentowała swoją nową myszkę gamingową oraz podkładkę dla graczy i w dzisiejszej recenzji zaprezentuję Wam myszkę Volcano MC-GMX4 oraz podkładkę PMK-MC-VOLCANO.

Zobacz szczegóły >
purepc.pl 2 grudnia 2016

Test myszy Modecom MC-GMX4 i klawiatury Lanparty Volcano

Osoby pilnie śledzące lokalny rynek peryferiów z pewnością kojarzą markę Modecom, która pomimo silnej konkurencji, radzi sobie całkiem dobrze. Z żalem muszę przyznać, iż początkowo na produkowane przez spółkę peryferia dla graczy niemalże nie zwracałem uwagi. Byłem więc bardzo sceptyczny, gdy Sebastian zadzwonił do mnie z zadaniem wyboru jednej klawiatury i jednej myszki ich autorstwa. Nie od dziś wiadomo wszakże, iż akurat ta konkretna gałąź rynku wręcz ugina się pod ciężarem co najwyżej przeciętnych konstrukcji. Jako że na PurePC dawno nie uświadczyliście recenzji klawiatury w formacie TKL, wybór padł na model Volcano Lanparty. Mysz o dość trudnej do zapamiętania nazwie MC-GMX4 wybrałem natomiast ze względu na jej przypominający bryłę Logitecha G502 kształt. A nuż okaże się zadowalająca? Test takiego kompletu dzisiaj Wam przedstawię.

Zobacz szczegóły >
www.komputerswiat.pl 7 listopada 2016

MODECOM sponsorem Legia eSports Cup 2016

Firma MODECOM została sponsorem tytularnym Legia eSports Cup 2016. To turniej gamingowy organizowany przez klub piłkarski Legia Warszawa.

Jako, że firma jest sponsorem tytularnym, tak jej nazwa pojawia się na początku i właściwa nazwa turnieju brzmi MODECOM Legia eSports Cup 2016.

MODECOM już wcześniej wykazywał się podobną inicjatywą. Ostatnio w trakcie Poznań Game Arena. MODECOM zapoczątkował własną współpracę z Legią Warszawa już w 2014 roku, kiedy to podpisano umowę. Wtedy firma stała się oficjalnym partnerem popularnego klubu. Nie dziwi więc, że producent sprzętu dla graczy z serii Volcano idzie o krok dalej i nawiązuje współpracę przy zawodach gamingowych.

MODECOM Legia eSports Cup 2016 odbędzie się w dniach 5-6 listopada na Łazienkowskiej 3. W trakcie turnieju rywalizować będzie ze sobą 8 esportowych drużyn czołowych europejskich klubów piłkarskich: Legia Warszawa, Manchester City, Schalke 04 Gelsenkirchen, VfL Wolfsburg, Ajax Amsterdam, Valencia, Paris Saint-Germain, Sporting Club de Portugal. W trakcie turnieju gracze będą zmagać się z przeciwnikami w grę FIFA 2017 na Xboksach One.

Zobacz szczegóły >
Super Express 26 października 2016

MODECOM razem z Morele.net uzbroją technologicznie graczy w trakcie poznańskiego PGA

Październik 2016 – Firma MODECOM – sponsor poznańskiej imprezy dla graczy PGA, zaprosiła do współpracy jeden z największych sklepów internetowych w Polsce – Morele.net. Partnerzy na wspólnie zorganizowanym stoisku o powierzchni 200 metrów kwadratowych przygotowali dla odwiedzających poznańskie targi mnóstwo atrakcji. Stoisko usytuowane będzie w pawilonie 8.

Zobacz szczegóły >
PC Lab

Kieszonkowe pecety

Swoich sił w dziedzinie komputerów kieszonkowych próbuje polska firma Modecom, pod której marką sprzedawany jest Modecom FreePC. To najtańszy minikomputer tego typu w naszym teście – w sklepie można go bez problemu kupić już za 400zł!

Zobacz szczegóły >
Instalki.pl

Modecom Volcano MC-GMX4

Modecom Volcano MC-GMX4 to kolejna gamingowa myszka, która trafiła do naszej redakcji. Gryzoń charakteryzuje się ciekawym wyglądem i sporymi opcjami konfiguracyjnymi oferowanymi przez dedykowane oprogramowanie. Czy to wystarczy, by zainteresować graczy?

Zobacz szczegóły >

VOLCANO MC-GMX4 – test niezwykle udanej myszki za rozsądne pieniądze.

Zobacz szczegóły >
CD-Action

PGA 2016: Atrakcje na stoisku Modecom

To oczywiście tylko wielki skrót, ale warto wiedzieć, że sponsor tegorocznego PGA, firma Modecom, nie tylko ufundował nagrody np. dla uczestników głównego konkursu dla cosplayerów, ale ma również własne stoisko. Podczas targów zaprezentowano na nim nowe peryferia gamingowe z serii Volcano, można tam znaleźć stanowiska komputerowe, mini-scenę, na której przeprowadzane są konkursy, oraz sklepik i miejsce, gdzie da się sprawdzić opracowane przez Modecom gogle do VR.

Zobacz szczegóły >
PurePC

Modecom na Poznań Game Arena – zaproszenie oraz atrakcje!

Modecom został w tym roku jednym z głównych sponsorów odbywających się targów Poznań Game Arena. Firma odpowiedzialna jest za wyposażenie stoisk zarówno w komponenty jak również akcesoria do nich.

Informowałem Was już o zbliżających się targach Poznań Game Arena organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP). W dniach 21-23 października bowiem odbędzie się kolejna już edycja tej imprezy będącej prawdziwym świętem graczy. Jest to największe tego typu wydarzenie, nie licząc oczywiście światowych finałów Intel Extreme Masters, które rokrocznie odbywa się w katowickim Spodku. Na targach PGA 2016 w Poznaniu spotkacie również ekipę PurePC.pl, choć tym razem będziemy przechadzać się niepostrzeżenie pomiędzy stoiskami przygotowując ciekawą relację. Na pewno spotkacie nas na stanowisku firmy Modecom, która w tym roku oficjalnie została partnerem wydarzenia i jednym ze sponsorów imprezy. Na samym stoisku producenta również będzie czekać na Was cała plejada atrakcji oraz konkursów. Z tego powodu nie może Was tam zabraknąć!
Tegoroczne targi PGA odbędą się w dniach 21-23 października (piątek-niedziela). Wspominałem już o najciekawszych atrakcjach jakie będzie można poznać podczas weekendowej imprezy. Nie ulega wątpliwości, że stanowiska LG, ASUS, MSI, Alienware będą mocno oblegane przez cały czas trwania wydarzenia. Tym razem jednak chciałbym się skupić na stanowisku konkretnej firmy, mianowicie chodzi o Modecom, który w tym roku został oficjalnym sponsorem imprezy i w ramach działalności wyposaży stoiska zarówno w komponenty jak również (przede wszystkim) w akcesoria komputerowe. Targi PGA to także okazja do prezentacji produktów z linii Modecom Volcano, przeznaczonych dla graczy. Jakby tego było mało, wśród wielu organizowanych konkursów do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane właśnie przez firmę Modecom.
W imieniu firmy Modecom jak również redakcji PurePC.pl serdecznie zapraszam Was do zajrzenia na stanowisko producenta podczas odbywających się w ten weekend targów Poznań Game Arena. Modecom, wraz ze sklepem internetowym morele.net będą znajdować się w Pawilonie numer 8. Będzie tam na Was czekać wiele interesujących atrakcji. W strefie "Free to Play" będzie się znajdować aż czternaście stanowisk komputerowych, na których będzie okazja pograć w popularne gry przy okazji testując najnowsze peryferia linii Modecom Volcano - będą zarówno mechaniczne klawiatury, myszki jak również słuchawki. W jakie gry natomiast będziecie mogli pograć? Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Overwatch czy Forza Motosport 6 Apex. Przy okazji dwóch pierwszych tytułów zorganizowane zostaną również turnieje, gdzie do wygrania będą nagrody ufundowane przez firmę Modecom. Żeby jeszcze bardziej zachęcić Was do odwiedzenia stanowiska zdradzę, że przez całe 3 dni będą nam towarzyszyć dwie cosplayerki ;). Jeśli będziecie ponadto zainteresowani zakupem produktów Modecom w promocyjnych cenach, to będzie ku temu okazja, dzięki obecności specjalnej strefy sprzedaży promocyjnej. Pamiętajcie, weekend 21-23 października, Pawilon 8 i stanowisko Modecom. Ekipa PurePC.pl z pewnością zawita tam i mamy nadzieję Was również tam spotkać. Do zobaczenia! ;)

Zobacz szczegóły >
Puls Biznesu 28 lipca 2016

Modecom w wirze kopanej ofensywy

Sprzedawca elektroniki płynie na fali sukcesów polskich piłkarzy. W kolejnych latach wyda na marketing nawet 80 mln zł rocznie.
— Już wiemy, kto wygra EURO 2016. My — twierdzi Jakub Łozowski, prezes i główny akcjonariusz Modecomu. W ubiegłym roku spółka sprzedająca elektronikę zanotowała skok przychodów niemal o 15 proc., do 218 mln zł. W tym — choć prezes nie podaje dokładnych liczb — piłkarskie emocje mają mocno wyśrubować sprzedaż podwarszawskiego producenta. W przeddzień piłkarskiej gorączki Modecom zbroi się w reklamę po zęby i cieszy się, że wobec świetnych wyników piłkarskiej reprezentacji Polski ma szansę na przebicie poziomu ćwierć miliarda...

Zobacz szczegóły >