Media o nas

CD-Action 16 stycznia 2017

Pierwsze wrażenie: wow, sprzęt retro! I nie nabijam się – klawiatura wygląda topornie, ale jest w tym takie retropiękno. Czuć, że taka stylistyka jest zamierzona i sprawia to bardzo dobre wrażenie.

Ogólnie – dla mnie duży plus. Dobre wrażenia wizualne uzupełniają różne możliwości podświetlenia. Jest przy czym dłubać, bo naliczyłem siedem różnych sposobów iluminacji klawiszy. Dodatkowo w ich ramach możemy regulować trójstopniowo jasność, z jaką jarzą się przyciski, a także prędkość ich pulsowania, jeżeli tylko migoczą. Mało tego! Pod klawiszami oznaczonymi cyframi od 1 do 0 da się zapisać dziesięć profili, które definiujemy w zależności od upodobań.

Zobacz szczegóły >
PC Elite

Volcano MC-GMX4 i PMK-MC-VOLCANO – test myszki i podkładki od MODECOM

Firma MODECOM na jesieni zaprezentowała swoją nową myszkę gamingową oraz podkładkę dla graczy i w dzisiejszej recenzji zaprezentuję Wam myszkę Volcano MC-GMX4 oraz podkładkę PMK-MC-VOLCANO.

Zobacz szczegóły >
purepc.pl 2 grudnia 2016

Test myszy Modecom MC-GMX4 i klawiatury Lanparty Volcano

Osoby pilnie śledzące lokalny rynek peryferiów z pewnością kojarzą markę Modecom, która pomimo silnej konkurencji, radzi sobie całkiem dobrze. Z żalem muszę przyznać, iż początkowo na produkowane przez spółkę peryferia dla graczy niemalże nie zwracałem uwagi. Byłem więc bardzo sceptyczny, gdy Sebastian zadzwonił do mnie z zadaniem wyboru jednej klawiatury i jednej myszki ich autorstwa. Nie od dziś wiadomo wszakże, iż akurat ta konkretna gałąź rynku wręcz ugina się pod ciężarem co najwyżej przeciętnych konstrukcji. Jako że na PurePC dawno nie uświadczyliście recenzji klawiatury w formacie TKL, wybór padł na model Volcano Lanparty. Mysz o dość trudnej do zapamiętania nazwie MC-GMX4 wybrałem natomiast ze względu na jej przypominający bryłę Logitecha G502 kształt. A nuż okaże się zadowalająca? Test takiego kompletu dzisiaj Wam przedstawię.

Zobacz szczegóły >
www.komputerswiat.pl 7 listopada 2016

MODECOM sponsorem Legia eSports Cup 2016

Firma MODECOM została sponsorem tytularnym Legia eSports Cup 2016. To turniej gamingowy organizowany przez klub piłkarski Legia Warszawa.

Jako, że firma jest sponsorem tytularnym, tak jej nazwa pojawia się na początku i właściwa nazwa turnieju brzmi MODECOM Legia eSports Cup 2016.

MODECOM już wcześniej wykazywał się podobną inicjatywą. Ostatnio w trakcie Poznań Game Arena. MODECOM zapoczątkował własną współpracę z Legią Warszawa już w 2014 roku, kiedy to podpisano umowę. Wtedy firma stała się oficjalnym partnerem popularnego klubu. Nie dziwi więc, że producent sprzętu dla graczy z serii Volcano idzie o krok dalej i nawiązuje współpracę przy zawodach gamingowych.

MODECOM Legia eSports Cup 2016 odbędzie się w dniach 5-6 listopada na Łazienkowskiej 3. W trakcie turnieju rywalizować będzie ze sobą 8 esportowych drużyn czołowych europejskich klubów piłkarskich: Legia Warszawa, Manchester City, Schalke 04 Gelsenkirchen, VfL Wolfsburg, Ajax Amsterdam, Valencia, Paris Saint-Germain, Sporting Club de Portugal. W trakcie turnieju gracze będą zmagać się z przeciwnikami w grę FIFA 2017 na Xboksach One.

Zobacz szczegóły >
CD-Action 26 października 2016

PGA 2016: Atrakcje na stoisku Modecom

To oczywiście tylko wielki skrót, ale warto wiedzieć, że sponsor tegorocznego PGA, firma Modecom, nie tylko ufundował nagrody np. dla uczestników głównego konkursu dla cosplayerów, ale ma również własne stoisko. Podczas targów zaprezentowano na nim nowe peryferia gamingowe z serii Volcano, można tam znaleźć stanowiska komputerowe, mini-scenę, na której przeprowadzane są konkursy, oraz sklepik i miejsce, gdzie da się sprawdzić opracowane przez Modecom gogle do VR.

Zobacz szczegóły >
Super Express

MODECOM razem z Morele.net uzbroją technologicznie graczy w trakcie poznańskiego PGA

Październik 2016 – Firma MODECOM – sponsor poznańskiej imprezy dla graczy PGA, zaprosiła do współpracy jeden z największych sklepów internetowych w Polsce – Morele.net. Partnerzy na wspólnie zorganizowanym stoisku o powierzchni 200 metrów kwadratowych przygotowali dla odwiedzających poznańskie targi mnóstwo atrakcji. Stoisko usytuowane będzie w pawilonie 8.

Zobacz szczegóły >
PC Lab

Kieszonkowe pecety

Swoich sił w dziedzinie komputerów kieszonkowych próbuje polska firma Modecom, pod której marką sprzedawany jest Modecom FreePC. To najtańszy minikomputer tego typu w naszym teście – w sklepie można go bez problemu kupić już za 400zł!

Zobacz szczegóły >

Modecom Volcano MC-GMX4

Modecom Volcano MC-GMX4 to kolejna gamingowa myszka, która trafiła do naszej redakcji. Gryzoń charakteryzuje się ciekawym wyglądem i sporymi opcjami konfiguracyjnymi oferowanymi przez dedykowane oprogramowanie. Czy to wystarczy, by zainteresować graczy?

Zobacz szczegóły >
Portal Gamedot

VOLCANO MC-GMX4 – test niezwykle udanej myszki za rozsądne pieniądze.

Zobacz szczegóły >
Gazeta sport 28 lipca 2016

Liga Europy. Polski Modecom chce być sponsorem rozgrywek

Podwarszawska spółka Modecom zamierza mocno promować markę za granicą. Producent elektroniki użytkowej stawia m.in. na marketing sportowy. Budżet na promocję marki ma sięgnąć 20 mln zł. Modecom chce zaangażować się w tak prestiżowych rozgrywki jak Liga Europy - donosi "Rzeczpospolita". Największy polski producent elektroniki jest już sponsorem reprezentacji piłkarskiej, ekstraklasy i oficjalny partnerem Legii. Prezes firmy przyznaje, że prowadzone są też rozmowy z federacjami Ukrainy, Słowacji, Rumunii i Rosji, które miałyby prezentować logo Modecomu podczas Euro 2016. Spółka rozważa także zaangażowanie się w inne dyscypliny, m.in. piłkę ręczną, ale chyba najbardziej intrygująca jest wizja partnerstwa z UEFA. Modecom prowadzi negocjacje, po których mógłby zostać oficjalnym partnerem lub partnerem technologicznym Ligi Europy - donosi "Rzeczpospolita".

Zobacz szczegóły >
Rzeczpospolita

Polska spółka Modecom została sponsorem piłkarskiej reprezentacji Rumunii?

Răzvan Burleanu, prezes Rumuńskiego Związku Piłki Nożnej, gościł w tym tygodniu w podwarszawskiej centrali firmy Modecom – ustaliła „Rzeczpospolita".
Polski producent sprzętu IT, który jest już sponsorem polskiej kadry piłkarskiej, a także partnerem spółki Ekstraklasa i klubu Legia Warszawa, ma ambicje, by wejść w sponsoring międzynarodowy. Pod koniec marca „Rzeczpospolita" pisał, że Modecom celuje w sponsoring kilku europejskich federacji piłkarskich, w tym właśnie rumuńskiej. Czy wizyta prezesa Răzvana Burleanu oraz dyrektora handlowego Rumuńskiego Związku Piłki Nożnej Bogdana Popescu, to krok do tego celu? Na razie oficjalne oświadczenie w tej sprawie nie zostało jeszcze opublikowane. Z naszych informacji wynika, że rozmowy w tej sprawie są bardzo zaawansowane. Jakub Łozowski, szef Modecomu, nie zdradza szczegółów spotkania.

– Traktujemy je jako ważny i przełomowy moment w naszych relacjach. Głęboko wierzę, że w najbliższej przyszłości przyniesie ono szereg wymiernych korzyści dla obydwu stron – zaznacza prezes Łozowski.

Zobacz szczegóły >