Media o nas

PCElite.pl 7 czerwca 2017

Modecom Volcano Lanparty – test klawiatury

Modecom Volcano Lanparty to kompaktowy, prawidłowo wykonany produkt. Za cenę ok. 220 zł otrzymujemy urządzenie o dobrze spasowanej konstrukcji, niebieskich, mechanicznych przełącznikach i prostym wyglądzie. Zastosowane materiały to już nie tylko plastik, ale i aluminium, za co „leci” plus. Rozbudowane opcje podświetlenia mogą przypaść do gustu wielbicielom błyskających światełek.

Zobacz szczegóły >
PCElite.pl 29 maja 2017

Recenzja obudowy Modecom Oberon White

Patrząc przez pryzmat ceny obudowa jest bardzo dobrze wykonana i przemyślana. Widać, że ktoś nad jej projektem pochylił głowę. Nie jest to kolejny klon taniego chińczyka z innym wzorem przedniego panelu. Całość jest zaprojektowana ze smakiem, bez krzykliwych elementów. Środek umożliwia dużą swobodę konfiguracji, począwszy od montażu chłodzenia wodnego po montaż nawet 40cm potworów graficznych. Dodatkowo sprytnie rozmieszczone utwory ułatwiają cable management i clean look. Można rzec – tak wiele za tak niewiele.

Zobacz szczegóły >
WavePC.pl 27 kwietnia 2017

Test klawiatury mechanicznej z Auchan za 149zł! Modecom Volcano Hammer

Co prawda testy Modecom Volcano Hammer były dość krótkie, natomiast przez tych kilka dni zdążyłem ją dość dobrze poznać i się przyzwyczaić do klikających Outeamu Blue. Biorąc pod uwagę stosunek jakości, oraz funkcjonalności do ceny, klawiatura wypada rewelacyjnie! Jest to po prostu pełnowymiarowa i funkcjonalna klawiatura mechaniczna, do tego w świetnej cenie. Od redakcji WavePC otrzymuje w pełni zasłużoną rekomendację.

Zobacz szczegóły >
Purepc.pl

Modecom Volcano Hammer – Mechaniczna klawiatura za 159 zł

Generalnie, Modecom Volcano Hammer to całkiem ciekawa klawiatura mechaniczna, zważywszy na rozsądną sugerowaną cenę wynoszącą 159 złotych, ponieważ za podobne pieniądze znajdziemy głównie produkty A4 Tech, których wygląd i specyfikacja raczej nie imponują. Najtańsze klawiatury z przełącznikami Kailh to natomiast wydatek rzędu 200 złotych (np.: Zalman ZM-K500 bez bloku numerycznego). Najbliżej pod względem konstrukcyjnym jest Natec Genesis 75, jednak nie posiada on podświetlenia i zbudowany został na bliżej nieokreślonych przełącznikach. Klawiatura Modecom Volcano Hammer na pewno będzie dostępna w sieci sklepów Auchan od dnia dzisiejszego, więc jeśli jesteście zainteresowani tym produktem, można się pofatygował, poklikać i sprawdzić, czy urządzenie Wam odpowiada.

Zobacz szczegóły >
Gildia Gier Komputerowych 29 marca 2017

Modecom Rea + Volcano 750 Gold – test

Rea: Mały a wariat. Za wyjątkiem drobnych potknięć wzorcowo, ergonomicznie zaprojektowana obudowa.
Volcano 750 Gold: Nim zabrała się za sprzęt dla graczy, firma Modecom robiła już dobre zasilacze. To doświadczenie doskonale widać w tym modelu.

Zobacz szczegóły >
PurePC.pl 19 marca 2017

Test zasilacza Modecom MC-500-S88 Silver – Tanie 80Plus Silver

W sklepach testowany zasilacz znajdziemy w cenach od 180 zł. W tym przedziale jest mocna konkurencja, jednakże to właśnie produkt Modecom ma do zaoferowania najwięcej. Jest to wszak jedyna konstrukcja na naszym rynku oferująca sprawność energetyczną potwierdzoną certyfikatem 80 PLUS Silver czy konwertery DC-DC. Poniżej 200 zł jest to zwyczajnie nieosiągalne. Niestety, wraz z atrakcyjną ceną ucierpiała jakość, a do tego dochodzi niska kultura pracy. Reasumując, za tak niewiele otrzymujemy stosunkowo sporo, tudzież trzeba mieć świadomość o wadach. Zasilacz nie jest odpowiednią propozycją dla wydajnych gamingowych zestawów i PC-tów nastawionych na cichą pracę. Potencjalnie celowałbym w tańsze zestawy pobierające nie więcej niż 250 W. Pozostaje więc pytanie, czy zasilacz podzieli los serii Feel? - Nie sądzę, MC-500-S88 SILVER przeszedł wszystkie testy, a jak się niebawem przekonacie, nie zawsze tak jest. Generalnie to niezły i atrakcyjny cenowo zasilacz, na który dostajemy trzy lata gwarancji. W związku z powyższym Modecom MC-500-S88 SILVER otrzymuje nagrodę Opłacalny.

Zobacz szczegóły >
DavidN20 7 lutego 2017

Modecom MC-HF50.2 Recenzja głośników do PC

„Mnie osobiście bardzo te kolumny zaciekawiły.”

Zobacz szczegóły >

Pierwsze wrażenie: wow, sprzęt retro! I nie nabijam się – klawiatura wygląda topornie, ale jest w tym takie retropiękno. Czuć, że taka stylistyka jest zamierzona i sprawia to bardzo dobre wrażenie.

Ogólnie – dla mnie duży plus. Dobre wrażenia wizualne uzupełniają różne możliwości podświetlenia. Jest przy czym dłubać, bo naliczyłem siedem różnych sposobów iluminacji klawiszy. Dodatkowo w ich ramach możemy regulować trójstopniowo jasność, z jaką jarzą się przyciski, a także prędkość ich pulsowania, jeżeli tylko migoczą. Mało tego! Pod klawiszami oznaczonymi cyframi od 1 do 0 da się zapisać dziesięć profili, które definiujemy w zależności od upodobań.

Zobacz szczegóły >
PC Elite 16 stycznia 2017

Volcano MC-GMX4 i PMK-MC-VOLCANO – test myszki i podkładki od MODECOM

Firma MODECOM na jesieni zaprezentowała swoją nową myszkę gamingową oraz podkładkę dla graczy i w dzisiejszej recenzji zaprezentuję Wam myszkę Volcano MC-GMX4 oraz podkładkę PMK-MC-VOLCANO.

Zobacz szczegóły >
purepc.pl 2 grudnia 2016

Test myszy Modecom MC-GMX4 i klawiatury Lanparty Volcano

Osoby pilnie śledzące lokalny rynek peryferiów z pewnością kojarzą markę Modecom, która pomimo silnej konkurencji, radzi sobie całkiem dobrze. Z żalem muszę przyznać, iż początkowo na produkowane przez spółkę peryferia dla graczy niemalże nie zwracałem uwagi. Byłem więc bardzo sceptyczny, gdy Sebastian zadzwonił do mnie z zadaniem wyboru jednej klawiatury i jednej myszki ich autorstwa. Nie od dziś wiadomo wszakże, iż akurat ta konkretna gałąź rynku wręcz ugina się pod ciężarem co najwyżej przeciętnych konstrukcji. Jako że na PurePC dawno nie uświadczyliście recenzji klawiatury w formacie TKL, wybór padł na model Volcano Lanparty. Mysz o dość trudnej do zapamiętania nazwie MC-GMX4 wybrałem natomiast ze względu na jej przypominający bryłę Logitecha G502 kształt. A nuż okaże się zadowalająca? Test takiego kompletu dzisiaj Wam przedstawię.

Zobacz szczegóły >
www.komputerswiat.pl 7 listopada 2016

MODECOM sponsorem Legia eSports Cup 2016

Firma MODECOM została sponsorem tytularnym Legia eSports Cup 2016. To turniej gamingowy organizowany przez klub piłkarski Legia Warszawa.

Jako, że firma jest sponsorem tytularnym, tak jej nazwa pojawia się na początku i właściwa nazwa turnieju brzmi MODECOM Legia eSports Cup 2016.

MODECOM już wcześniej wykazywał się podobną inicjatywą. Ostatnio w trakcie Poznań Game Arena. MODECOM zapoczątkował własną współpracę z Legią Warszawa już w 2014 roku, kiedy to podpisano umowę. Wtedy firma stała się oficjalnym partnerem popularnego klubu. Nie dziwi więc, że producent sprzętu dla graczy z serii Volcano idzie o krok dalej i nawiązuje współpracę przy zawodach gamingowych.

MODECOM Legia eSports Cup 2016 odbędzie się w dniach 5-6 listopada na Łazienkowskiej 3. W trakcie turnieju rywalizować będzie ze sobą 8 esportowych drużyn czołowych europejskich klubów piłkarskich: Legia Warszawa, Manchester City, Schalke 04 Gelsenkirchen, VfL Wolfsburg, Ajax Amsterdam, Valencia, Paris Saint-Germain, Sporting Club de Portugal. W trakcie turnieju gracze będą zmagać się z przeciwnikami w grę FIFA 2017 na Xboksach One.

Zobacz szczegóły >