Kariera

Oferty pracy:

Oferta pracy na stanowisko Key Account Manager
Oferta ważna do: 30 listopada 2016

W związku z rozwojem firmy i struktur sprzedażowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager

Główne obowiązki na stanowisku:
  • • Rozwijanie współpracy z największymi Dystrybutorami branży IT w Polsce
  • • Realizacja polityki handlowej firmy u danych dystrybutorów
  • • Realizacja planów sprzedaży
  • • Dbanie o wizerunek firmy
  • • Monitorowanie działań konkurencji
  • • Rozwój portfolio produktowego
Wymagania:
  • • Wykształcenie wyższe
  • • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z Klientem
  • • Zdolności negocjacyjne, organizacyjne, otwartość i komunikatywność
  • • Wytrwałość w dążeniu do osiągania celów
  • • Prawo jazdy kat. B
  • • Doświadczenie w branży IT
Oferujemy:
  • • Interesującą i pełną wyzwań pracę u cenionego pracodawcy
  • • Niezbędne narzędzia pracy
  • • Pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy
  • • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • • Stabilne zatrudnienie i transparenty system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk stosowania. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych określonego w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MODECOM SA (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Oferta pracy na stanowisko Product Manager

Product Manager

  • • Codzienna praca operacyjna z dostawcami
  • • Kontrola stanów magazynowych
  • • Analiza konkurencji
  • • Tworzenie polityki produktowej
  • • Wdrażanie nowych produktów na rynek
  • • Pozyskiwanie nowych dostawców
Wymagania:
  • • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • • Bardzo dobra organizacja pracy
  • • Mile widziane doświadczenie w branży IT,
  • • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • • Osoba energiczna, samodzielna, o wysokim poziomie kultury osobistej
  • • wysokie zdolności handlowe i negocjacyjne
Oferujemy:
  • • Pracę w prestiżowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • • Możliwość rozwoju zawodowego
  • • Stabilność zatrudnienia
  • • Atrakcyjny system wynagradzania
  • • Pracę w młodym, ambitnym zespole