Nowość Dla graczy

MAG D1 DRAKKAR AT-MGD1-DRAKKAR-000000-0002

Porównaj Porównaj

MODECOM MAG D1 DRAKKAR

MODECOM MAG D1 DRAKKAR to obudowa komputerowa skierowana do prawdziwych pasjonatów gier komputerowych, którzy budują zestaw komputerowy z najwyższej jakości komponentów. Konstrukcja oparta na solidnych i trwałych materiałach w połączeniu z praktycznymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami budowy wnętrza, zapewnia bezpieczeństwo gamingowych komponentów. Beznarzędziowy system montażu podzespołów, przestrzeń na dyski twarde odseparowana od komory głównej, koszyk na dyski SSD, dwa wbudowane wentylatory czy nowoczesne wzornictwo z bocznym oknem to cechy, które pozwolą Ci zbudować potężny zestaw gamingowy.

Kluczowe cechy:

- nowoczene wzornictwo panelu przedniego
- wykonana z trwałych materiałów
- okno na panelu bocznym
- unikalna konstrukcja wnętrza zapewniająca doskonały obieg powietrza
- dużo wolnej przestrzeni wewnątrz obudowy
- wygodna organizacja okablowania przy montażu
- wbudowane dwa wentylatory chłodzące
- możliwość zamontowania chłodzenia wodnego

Innowacyjny montaż dysków twardych

Dyski twarde w obudowie MODECOM MAG D1 DRAKKAR montuje się w specjalnych ramkach umieszczonych po zewnętrznej stronie szyny montażowej, do której montuje się płytę główną. Dzięki takiemu innowacyjnemu rozwiązaniu zyskasz dodatkowe miejsce we wnętrzu głównej komory obudowy. To innowacyjne na rynku rozwiązanie sprawia, że nie tylko zyskasz więcej miejsca do montażu podzespołów wewnątrz głównej komory. Przestronne wnętrze zapewnia też swobodny obieg i wymianę cieplną powietrza, co zapewnia doskonałe chłodzenie komponentów.

Nowoczesne wzornictwo i duże możliwości aranżacyjne

Obudowę MAG D1 DRAKKAR cechuje atrakcyjny i nowoczesny design wyróżniający się ażurowym panelem przednim oraz umieszczonym na panelu bocznym oknem. Elementy te dają bardzo duże możliwości aranżacyjne przy wykorzystaniu np. taśm ledowych czy podświetlanych wentylatorów.

Przestronne wnętrze na mocne podzespoły

Przestronne wnętrze zapewnia swobodny obieg i wymianę cieplną powietrza, co zapewnia doskonałe chłodzenie komponentów. Obudowa MAG D1 DRAKKAR może pochwalić się przestronnym wnętrzem, w którym zmieszczą się najmocniejsze na rynku podzespoły. Z powodzeniem w środku MAG D1 DRAKKAR zmieszczą się długie karty graficzne (do 40 cm) oraz wysokie coolery do chłodzenia procesora ( do 16,5 cm). Obudowa MAG D1 DRAKKAR to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego gracza. Konstrukcja obudowy pozwala na zastosowanie wodnego systemu chłodzenia z chłodnicą o maksymalnej wysokości 240 mm.

System chłodzenia komputera

Obudowa D1 DRAKKAR zapewnia maksymalny poziom chłodzenia dla rozgrzanych do czerwoności podzespołów. Oby zapewnić doskonałą wentylację podzespołów w obudowie D1 DRAKKAR, fabrycznie zamontowane zostały 2 wentylatory: jeden z przodu i z tyłu. W każdej chwili system chłodzenia można rozbudować o kolejne 3 wentylatory (2 z przodu oraz 1 z tyłu).

Specyfikacja

Rodzaj obudowyMidi Tower
Wymiary chassis bez panela przedniego:415*210*445 mm (L*W*H)
USB 3.0Tak
USB 2.0Tak
HD AUDIOTak
Wejście na mikrofonTak
Wejście na słuchawkiTak
Wentylatory zainstalowaneprzód: 1 x 12 cm czarny
tył: 1 x 12 cm czarny
Miejsca na karty rozszerzeńx7
Rozmiar płyty głównej
Miejsce na dodatkowe wentylatory
Miejsce montażu zasilaczana spodzie obudowy
Wysokość chłodzenia procesora165 mm
Maksymalna długość karty graficznej400 mm
Miejsca montażowezewnętrzne 5.25'' x 1
wewnętrzne 3,5'' x 2 (beznarzędziowy montaż w ramce)
wewnętrzne 2.5'' SSD x 5 (3 x beznarzędziowy montaż w ramce)
PrzeznaczenieDla graczy

Informacje dodatkowe

możliwość montażu wodnego systemu chłodzenia na przodziechłodnica 240 mm
panel boczny z oknemTak
filtr pod zasilaczemTak